به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان قم
در رده بندی انفرادی رشته تفنگ بادی، نرجس کولیوند با امتیاز ۳۹۳ از هیئت قم، مریم شفی پور با امتیاز ۳۸۴و فاطمه سلیمان بیگی با امتیاز ۳۸۳ هر دو از پردیسان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند
به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان قم
در رده بندی انفرادی رشته تفنگ بادی، نرجس کولیوند با امتیاز ۳۹۳ از هیئت قم، مریم شفی پور با امتیاز ۳۸۴و فاطمه سلیمان بیگی با امتیاز ۳۸۳ هر دو از پردیسان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند
به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان قم
مسابقات جام شهید سلیمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در باشگاه تیراندازی سردار شهید مهدی زین الدین برگزار شد که نتایج این دوره بانوان به شرح ذیل میباشد.
نفرات اول تا سوم رشته تفنگ
1-سرکار خانم رویا صبح خیز
2-سرکار خانم فهیمه زند
3-سرکار خانم نرجس کولیوند
نفرات اول تا سوم رشته تپانچه
1- سرکار خانم ندا بلوچی
2-سرکار خانم سارا واعظی
3-سرکارخانم کاظمی
به اطلاع کلیه تیراندازان می رساند به دلیل هم زمانی مسابقات دهه کرامت و ناحیه جماران مقرر گردید مسابقه دهه کرامت در تاریخ 30و31 شهریور ماه و با عنوان جام شهید محمد سلیمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گردد.
مهلت ثبت نام مسابقات تا تاریخ 26/6/93 تمدید گردید.
مسابقات طبق قوانین گذشته که اعلام گردیده بو برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان قم
در برنامه تمرینی تیم استان برای آماده سازی و حضور در مسابقات لیگ دسته یک تیراندازان به تمرین پرداختند که در این تمرینات تیرانداز حامد غرباقی توانست رکورد 587 از خود بجای بگذارد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان قم
اعزام تیراندازان به مسابقات قهرمان کشوری دیروز انجام شد و تیم تفنگ در سالن تیراندازی الغدیر استان قزوین در حال مسابقه با دیگر رقیبان خود هستند.
اعزام تیم تپانچه امروز انجام میشود و فردا درسالن تیراندازی الغدیر استان قزوین با حریفان خود به میدان خواهد رفت.
مسابقات جام حذفی در دوبخش آقایان و بانوان برگزار شد.
مسابقه آقایان پنجشنبه 1393/05/02در سالن تیراندازی شهید مهدی زین الدین برگزار شد.
مسابقه بانوان سه شنبه1393/04/31 در سالن تیراندازی شهید مهدی زین الدین برگزار شد.
نتایج نفرات اول آقایان
رشته تپانچه بادی
نفراول آقای محمد علی شکرالهی
نفر دوم آقای محمود جعفرغفار
رشته تفنگ بادی
نفر اول آقای محمد صادق چاووشی
نفر دوم آقای مقصود تیمار
نتایج نفرات اول بانوان
رشته تپانچه بادی
نفر اول سرکارخانم فاطمه زهرا غروی
نفر دوم سرکار خانم ریحانه حیدری
رشته تفنگ بادی
نفراول سرکار خانم عطیه قدمی
نفر دوم سرکار خانم نرجس کولیوند
تعداد صفحات : 12